3 مهر 1401

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش منطقه شش شهر تهران به مناسبت بازگشایی مهری ماندگار (آغاز سال تحصیلی 1402-1401)

مولف: محبوبه خوشبویی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

 

بسمه تعالی

به نام آنکه جان را فکرت آموخت چراغ دل به نور جان بر افروخت.


به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد و با سلام و درود به اصحاب فکر و فرهنگ و پیشتازان علم و معرفت بار دیگر فصل روشن «مهر» از راه می رسد و صحیفه نورانی معرفت با سرانگشت تکاپو ورق می خورد و دروازه های آسمانی بینش و دانایی به روی صدها هزار دانش پژوه آغوش می گشایند.
همان گونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است، مهر ماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورند گان بینش است. امسال شروع مدارس رنگ و بوی دیگری دارد و باآنچه در گذشته بوده بسیار متفاوت است.

اینجانب  ضمن گرامی داشت تقارن هفته دفاع مقدس با طلیعه بهار بوستان فکر و اندیشه و یاد و خاطره امام شهدا، شهدای والامقام دوران دفاع مقدس بویژه گلگون کفنان عرصه فرهنگ، معلمان و دانش آموزان، اساتید، دانشجویان و طلاب شهید؛ فصل بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 1402-1401را به همه رهپویان علم و دانش در تمامی عرصه ها  تبریک عرض می نماییم و امیدواریم با پیوند علم و ایمان و بهره گیری از تجارب گذشته و سیره های علمی و عملی نظام های موفق آموزشی ، پیروی از منویات و مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)    و  با درنظر داشتن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب،  برنامه تحولی وزیر محترم ،  راهبردها و سیاست های مدیر کل مجترم شهر تهران ، عملیاتی نمودن سند تحول بنیادین، با شعار تربیت تمام ساحتی با استمرار یادگیری فناورانه ، کیفیت مدار،تحول گرا و برنامه محور قله های رفیع پیروزی و کامیابی با مجاهدت همه رهجویان مسیر آگاهی و تعلیم و تربیت فتح شود.

 

حمید ضیاء پور

مدیر آموزش و پرورش منطقه شش شهر تهران

تعداد مشاهده (389)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش منطقه شش شهر تهران به مناسبت بازگشایی مهری ماندگار (آغاز سال تحصیلی 1402-1401)"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید